Nasza oferta

 

W ofercie SAGA AUTO znajdują się części wiodących producentów. Oferta poszczególnych grup produktowych znajduje się w tabeli poniżej.

 Produkty linii Japan Line pojawiły się na rynku 14 lat temu i zdobyły uznanie klientów nie tylko w naszym kraju. Stale rozwijana oferta obejmuje już kilkanaście linii produktowych i jest corocznie systematycznie rozwijana. Dostawcami dla tej linii są tak znane marki jak GMB, NSK, NTN, PHC VALEO, MITSUBOSHI oraz wielu innych producentów japońskich i koreańskich.
Wszystkie produkty oferowane w ramach linii Service Parts mają już wieloletnią historię sprzedaży Europie. Większość europejskich firm specjalizujących się w dystrybucji części do samochodów produkcji azjatyckiej opiera swoje oferty na tych samych dostawcach. Produkty te sprzedawane są w markach własnych znanych dystrybutorów włoskich, niemieckich czy angielskich.

Te fakty upoważniają nas do stwierdzenia, że produkty Service Parts oferują najbardziej satysfakcjonującą relację pomiędzy ich jakością i ceną.

           AISIN / MAZDA

Aisin jest jednym z wiodących japońskich producentów części samochodowych. Obecnie zajmuje 4 pozycję na świecie wśród producentów części OEM. Firma jest renomowanym producentem sprzęgieł, pomp wody, oleju oraz pomp hamulcowych, układów transmisyjnych piast wolnego koła oraz innych części samochodowych.

AISIN SEIKI CO., Ltd. jest wiodącym dostawcą części i podzespołów dla koncernów samochodowych. Jego produkty są fabrycznie stosowane w następujących markach pojazdów jako oryginalne: Toyota, Nissan, Honda, BMW, Mercedes, Volvo, Ford, Renault i Peugeot. Wyroby są ważnym źródłem dla dystrybutorów i producentów części zamiennych. Najważniejsi odbiorcy rynku AM używający produktów AISINA to: SACHS, LUK, Valeo i Exedy.

           EXEDY / MAZDA

EXEDY jest wiodącym dostawcą sprzęgieł dla wszystkich producentów samochodów w Japonii. Wyroby korporacji są także bardzo popularne wśród niezależnych dystrybutorów samochodowych części zamiennych. EXEDY jest również światowym liderem w segmencie sprzęgieł do samochodów sportowych i wyścigowych.

Zakłady grupy EXEDY produkują sprzęgła manualne i hydrokinetyczne, części do maszyn budowlanych i rolniczych, sprzęgła do motocykli oraz inne części i podzespoły.

           GM-CHEVROLET

Wyroby korporacji GMB są znane i cenione na całym świecie zarówno przez producentów samochodów, jak i przez dystrybutorów części zamiennych. GMB jest dostawcą OE dla koncernów Hyundai, GM, Ford, Mitsubishi i Kia.

GMB produkuje pompy wody, krzyżaki wału napędowego, rolki i napinacze, piasty kół oraz elementy układu zawieszenia.

           HYUNDAI

           JAPKO
JAPKO

           KIA

           KIA-HYUNDAI

JTEKT Corporation (dawniej Koyo Seiko Co., Ltd.) jest w obecnie czwartym na świecie producentem łożysk. Korporacja jest również wiodącym producentem układów sterowniczych w Japonii. Jest dostawcą na pierwszy montaż dla wszystkich koncernów japońskich i wielu europejskich.

Wyroby: łożysko kulkowe i walcowe, piasty, łożyska sprzęgła, napinacze, systemy i elementy układów sterowniczych oraz inne części samochodowe.

           LUK

           MAZDA

           MITSUBISHI

           MRK-JAPAN
MRK-JAPAN

           NACHI-JAPAN

           NISSAN

Koncern NSK (Nippon Seiko Kabushiki Kaisha) został założony w roku 1916. Było to wtedy pierwsze japońskie przedsiębiorstwo produkujące łożyska kulkowe. Na dzień dzisiejszy koncern NSK dysponuje największym udziałem w rynku łożysk w Japonii i jest jednym z najważniejszych światowych producentów tych wyrobów. Wyroby koncernu NSK charakteryzują się wysoką, jakością wykonania i niezawodnością w użytkowaniu.

Wyroby: łożyska walcowe i kulkowe, elementy kolumn kierowniczych, przeguby, piasty oraz inne części samochodowe. Jest dostawcą na pierwszy montaż dla wszystkich koncernów japońskich i wielu europejskich.

NTN jest jednym z największych światowych producentów łożysk i przegubów kinetycznych.

Wyroby: łożyska kół, przeguby homokinetyczne, napinacze pasków i łańcuchów, rolki, przeguby wału kierowniczego oraz inne części samochodowe.

Jest dostawcą na pierwszy montaż dla wszystkich koncernów japońskich i wielu europejskich.

NTN jest jednym z największych światowych producentów łożysk i przegubów kinetycznych.

Wyroby: łożyska kół, przeguby homokinetyczne, napinacze pasków i łańcuchów, rolki, przeguby wału kierowniczego oraz inne części samochodowe.

Jest dostawcą na pierwszy montaż dla wszystkich koncernów japońskich i wielu europejskich.

           PHC-VALEO
PHC-VALEO

           SACHS

           SECO

           SOG

           TOYOTA