Nasza oferta

 

W ofercie SAGA AUTO znajdują się części wiodących producentów. Oferta poszczególnych grup produktowych znajduje się w tabeli poniżej.

 Produkty linii Japan Line pojawiły się na rynku 14 lat temu i zdobyły uznanie klientów nie tylko w naszym kraju. Stale rozwijana oferta obejmuje już kilkanaście linii produktowych i jest corocznie systematycznie rozwijana. Dostawcami dla tej linii są tak znane marki jak GMB, NSK, NTN, PHC VALEO, MITSUBOSHI oraz wielu innych producentów japońskich i koreańskich.
Wszystkie produkty oferowane w ramach linii Service Parts mają już wieloletnią historię sprzedaży Europie. Większość europejskich firm specjalizujących się w dystrybucji części do samochodów produkcji azjatyckiej opiera swoje oferty na tych samych dostawcach. Produkty te sprzedawane są w markach własnych znanych dystrybutorów włoskich, niemieckich czy angielskich.

Te fakty upoważniają nas do stwierdzenia, że produkty Service Parts oferują najbardziej satysfakcjonującą relację pomiędzy ich jakością i ceną.

           ADVICS

Aisin jest jednym z wiodących japońskich producentów części samochodowych. Obecnie zajmuje 4 pozycję na świecie wśród producentów części OEM. Firma jest renomowanym producentem sprzęgieł, pomp wody, oleju oraz pomp hamulcowych, układów transmisyjnych piast wolnego koła oraz innych części samochodowych.

AISIN SEIKI CO., Ltd. jest wiodącym dostawcą części i podzespołów dla koncernów samochodowych. Jego produkty są fabrycznie stosowane w następujących markach pojazdów jako oryginalne: Toyota, Nissan, Honda, BMW, Mercedes, Volvo, Ford, Renault i Peugeot. Wyroby są ważnym źródłem dla dystrybutorów i producentów części zamiennych. Najważniejsi odbiorcy rynku AM używający produktów AISINA to: SACHS, LUK, Valeo i Exedy.

Akebono Brake Industry Co., Ltd. jest wiodącym producentem systemów hamowania, klocków hamulcowych, czujników oraz innych elementów układów hamulcowych. Akebono Group jest największym dostawcą dla japońskich koncernów samochodowych dysponującym około 40% udziałem w tamtejszym rynku OEM . Najważniejsi odbiorcy to: Toyota, Nissan, Mazda, Mitsubishi, Honda, Subaru i Suzuki. Firma dostarcza również swoje produkty na pierwszy montaż dla wielu producentów europejskich, takich jak : AUDI, VW, Porsche, Daimler – Mercedes i Ford.

Akebono jest również dostawcą elementów układu hamulcowego dla zespołu Formuły 1 MC LAREN- MERCEDES.

           ES-BRAKE KOREA

           GM-DAEWOO

           HI-Q- KOREA
HI-Q- KOREA

           HYUNDAI

           JAPKO
JAPKO

           KIA

           KIA-HYUNDAI

MK Kashiyama Corporation jest znanym na całym świecie japońskim producentem klocków i szczęk hamulcowych dostarczanych zarówno na pierwszy montaż, jak i dla dystrybutorów części samochodowych. Jest to drugi w Japonii pod względem wielkości sprzedaży ( po Akebono ) producent układów hamulcowych.

Wyroby: klocki i szczęki hamulcowe, okładziny cierne.

           NISSAN

NTN jest jednym z największych światowych producentów łożysk i przegubów kinetycznych.

Wyroby: łożyska kół, przeguby homokinetyczne, napinacze pasków i łańcuchów, rolki, przeguby wału kierowniczego oraz inne części samochodowe.

Jest dostawcą na pierwszy montaż dla wszystkich koncernów japońskich i wielu europejskich.

           PHC-VALEO
PHC-VALEO

           SEIKEN-JAPAN

           TOYOTA