Nasza oferta

 

W ofercie SAGA AUTO znajdują się części wiodących producentów. Oferta poszczególnych grup produktowych znajduje się w tabeli poniżej.

 Produkty linii Japan Line pojawiły się na rynku 14 lat temu i zdobyły uznanie klientów nie tylko w naszym kraju. Stale rozwijana oferta obejmuje już kilkanaście linii produktowych i jest corocznie systematycznie rozwijana. Dostawcami dla tej linii są tak znane marki jak GMB, NSK, NTN, PHC VALEO, MITSUBOSHI oraz wielu innych producentów japońskich i koreańskich.
Wszystkie produkty oferowane w ramach linii Service Parts mają już wieloletnią historię sprzedaży Europie. Większość europejskich firm specjalizujących się w dystrybucji części do samochodów produkcji azjatyckiej opiera swoje oferty na tych samych dostawcach. Produkty te sprzedawane są w markach własnych znanych dystrybutorów włoskich, niemieckich czy angielskich.

Te fakty upoważniają nas do stwierdzenia, że produkty Service Parts oferują najbardziej satysfakcjonującą relację pomiędzy ich jakością i ceną.

           CTR
CTR

           GM-CHEVROLET

           GM-DAEWOO

           HYUNDAI

           JAPKO
JAPKO

Kayaba jest największym na świecie producentem amortyzatorów. Korporacja Kayaba dostarcza swoje wyroby zarówno dla producentów samochodów, jak i dla dystrybutorów samochodowych części zamiennych. Każdy czwarty opuszczający taśmę produkcyjną samochód wyposażony jest w wyroby korporacji Kayaba. Ta Japońska korporacja jest największym dostawcą amortyzatorów OE w Europie.

Amortyzatory Kayaba dostarczane dla dystrybutorów samochodowych części zamiennych produkowane są w tych samych zakładach i przy zastosowaniu tej samej technologii, co wyroby OE.

           KIA

           KIA-HYUNDAI

NTN jest jednym z największych światowych producentów łożysk i przegubów kinetycznych.

Wyroby: łożyska kół, przeguby homokinetyczne, napinacze pasków i łańcuchów, rolki, przeguby wału kierowniczego oraz inne części samochodowe.

Jest dostawcą na pierwszy montaż dla wszystkich koncernów japońskich i wielu europejskich.

           PHC-VALEO
PHC-VALEO

Dwururowe amortyzatory oraz komplety amortyzatorów ze sprężynami zostały opracowane w firmie TOKICO, Ltd., która w chwili obecnej stanowi część koncernu Hitachi Automotive Systems. Ltd TOKICO jest wiodącym dostawcą amortyzatorów na pierwszy montaż dla takich producentów samochodów, jak Nissan i Toyota.

Wyroby: gazowe oraz olejowe amortyzatory, części układu hamulcowego, wkłady kolumn zawieszenia oraz kolumny zawieszenia w komplecie.