Nasza oferta

 

W ofercie SAGA AUTO znajdują się części wiodących producentów. Oferta poszczególnych grup produktowych znajduje się w tabeli poniżej.

 Produkty linii Japan Line pojawiły się na rynku 14 lat temu i zdobyły uznanie klientów nie tylko w naszym kraju. Stale rozwijana oferta obejmuje już kilkanaście linii produktowych i jest corocznie systematycznie rozwijana. Dostawcami dla tej linii są tak znane marki jak GMB, NSK, NTN, PHC VALEO, MITSUBOSHI oraz wielu innych producentów japońskich i koreańskich.
Wszystkie produkty oferowane w ramach linii Service Parts mają już wieloletnią historię sprzedaży Europie. Większość europejskich firm specjalizujących się w dystrybucji części do samochodów produkcji azjatyckiej opiera swoje oferty na tych samych dostawcach. Produkty te sprzedawane są w markach własnych znanych dystrybutorów włoskich, niemieckich czy angielskich.

Te fakty upoważniają nas do stwierdzenia, że produkty Service Parts oferują najbardziej satysfakcjonującą relację pomiędzy ich jakością i ceną.

           BERU

           CENTURY-JAPAN

DENSO produkuje układy wtryskowe dla silników benzynowych i wysokoprężnych, części elektryczne, świece zapłonowe, systemy chłodzenia i klimatyzacji, wycieraczki, spryskiwacze oraz inne części samochodowe.

Firma dostarcza szeroki wachlarz swoich wyrobów do wielu czołowych koncernów samochodowych na pierwszy montaż. Z produktów Denso korzystają wszyscy producenci samochodów w Japonii i Korei, ale również najważniejsi producenci europejscy: Mercedes, Audi, VW, Porsche, Ford, GM, Renault, Fiat oraz wielu innych producentów.

           DREIK-JAPAN

           EIKO-JAPAN

           GEN

           GM-CHEVROLET

           HKT-JAPAN

           HYUNDAI

           JAPKO
JAPKO

           KIA

           KIA-HYUNDAI

           MAZDA

           MITSUBISHI

           NAP-JAPAN

           SANKEI

           SEIWA-JAPAN
SEIWA-JAPAN

TAMA Enterprises Co., Ltd. jest wiodącym japońskim producentem samochodowych części zamiennych. Firma jest częścią największego japońskiego producenta termostatów, koncernu Nippon Thermostat Co., Ltd (NTCL). TAMA Enterprises dostarcza swoje wyroby do ponad 130 krajów na całym świecie.

Wyroby: termostaty, termo-sensory, termo-przełączniki oraz przełączniki ciśnieniowe.

           TOYOTA

           YEC-JAPAN