Nasza oferta

 

W ofercie SAGA AUTO znajdują się części wiodących producentów. Oferta poszczególnych grup produktowych znajduje się w tabeli poniżej.

 Produkty linii Japan Line pojawiły się na rynku 14 lat temu i zdobyły uznanie klientów nie tylko w naszym kraju. Stale rozwijana oferta obejmuje już kilkanaście linii produktowych i jest corocznie systematycznie rozwijana. Dostawcami dla tej linii są tak znane marki jak GMB, NSK, NTN, PHC VALEO, MITSUBOSHI oraz wielu innych producentów japońskich i koreańskich.
DENSO produkuje układy wtryskowe dla silników benzynowych i wysokoprężnych, części elektryczne, świece zapłonowe, systemy chłodzenia i klimatyzacji, wycieraczki, spryskiwacze oraz inne części samochodowe.

Firma dostarcza szeroki wachlarz swoich wyrobów do wielu czołowych koncernów samochodowych na pierwszy montaż. Z produktów Denso korzystają wszyscy producenci samochodów w Japonii i Korei, ale również najważniejsi producenci europejscy: Mercedes, Audi, VW, Porsche, Ford, GM, Renault, Fiat oraz wielu innych producentów.