Aktualne oferty pracy

SAGA AUTO Sp. z o.o. - importer i dystrybutor części zamiennych do samochodów japońskich i koreańskich poszukuje kandydata na stanowisko:

Pracownik Magazynu

Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki :
  • Przyjmowanie towarów - rozładunek, kontrola dostaw
  • Magazynowanie towarów - oznaczanie, kompletowanie, układanie, kontrola stanów magazynowych
  • Realizacja zamówień - zbieranie, pakowanie, wydawanie oraz załadunek towarów
  • Wypełnianie niezbędnej dokumentacji magazynowej i spedycyjnej
Oczekiwania:
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży dystrybucji części zamiennych do samochodów osobowych
  • Posiadanie uprawnień do obsługi wózków widłowych
  • Komunikatywność, sumienność, dyspozycyjność
Oferujemy:
  • Dobre warunki pracy w renomowanej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Ciekawą pracę w młodym i dynamicznym zespole

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie swojego CV, listu motywacyjnego oraz zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji na e-mail: praca@sagaauto.com.pl