Nasza oferta

 

W ofercie SAGA AUTO znajdują się części wiodących producentów. Oferta poszczególnych grup produktowych znajduje się w tabeli poniżej.

 Produkty linii Japan Line pojawiły się na rynku 14 lat temu i zdobyły uznanie klientów nie tylko w naszym kraju. Stale rozwijana oferta obejmuje już kilkanaście linii produktowych i jest corocznie systematycznie rozwijana. Dostawcami dla tej linii są tak znane marki jak GMB, NSK, NTN, PHC VALEO, MITSUBOSHI oraz wielu innych producentów japońskich i koreańskich.
Wszystkie produkty oferowane w ramach linii Service Parts mają już wieloletnią historię sprzedaży Europie. Większość europejskich firm specjalizujących się w dystrybucji części do samochodów produkcji azjatyckiej opiera swoje oferty na tych samych dostawcach. Produkty te sprzedawane są w markach własnych znanych dystrybutorów włoskich, niemieckich czy angielskich.

Te fakty upoważniają nas do stwierdzenia, że produkty Service Parts oferują najbardziej satysfakcjonującą relację pomiędzy ich jakością i ceną.

DENSO produkuje układy wtryskowe dla silników benzynowych i wysokoprężnych, części elektryczne, świece zapłonowe, systemy chłodzenia i klimatyzacji, wycieraczki, spryskiwacze oraz inne części samochodowe.

Firma dostarcza szeroki wachlarz swoich wyrobów do wielu czołowych koncernów samochodowych na pierwszy montaż. Z produktów Denso korzystają wszyscy producenci samochodów w Japonii i Korei, ale również najważniejsi producenci europejscy: Mercedes, Audi, VW, Porsche, Ford, GM, Renault, Fiat oraz wielu innych producentów.

           EKO

           GM-DAEWOO

           HYUNDAI

           JAPKO
JAPKO

           KIA

           MAX
MAX

           SSANGYONG

Eiken Industries Co., Ltd. jest znanym i ceniony producentem wszelkiego rodzaju filtrów samochodowych. Filtry Eiken Industries są bardzo popularne wśród dystrybutorów części zamiennych. W swoim ojczystym kraju producent posiada ponad 25% całego rynku aftermarket w segmencie filtrów samochodowych. Eiken Industries eksportuje swoje wyroby do krajów Azji, Europy i obu Ameryk.

Wyroby: filtry oleju, powietrza i paliwa.